Loading...
Kryefaqja 2018-07-13T12:25:59+00:00

Rreth Nesh

Xhana Beauty Center

Xhana Beauty Center  ka një eksperiencë 20 vjeçare në fushën e stilimeve të flokëve dhe make up të femrave. Xhana është e specializuar në make up  profesional  dhe stilime modelesh nusesh, lyerje dhe stilime flokësh me produkte profesionale dhe më cilësore në treg si Alfaparf Milano, L’Oreal, Olaplex etj.

Lexo më shumë

Shërbimet

Galeria

Klientët tanë

sallon bukurie vlore

Xhana është super! Je duar artë !

e2011ch, Kliente e Xhana Beauty Center
sallon bukurie vlore

Faleminderit Xhana je duar artë!

Irma Perrallaj, Kliente e Xhana Beauty Center
sallon bukurie vlore

Sa ngjyre e bukur Xhana të lumshin duart!

Franci Troka , Kliente e Xhana Beauty Center
sallon bukurie vlore

Uaaa sa bukur jam bërë!!! Xhana je duar artë!!

Klaudja Shehaj , Kliente e Xhana Beauty Center

Video

Produktet tona

Alfaparf Milano